od 1950  
EWA
pl en  

Witamy w naszym sklepie internetowym!

Przedsiębiorstwo FAIR PLAY 2017

Dodano: 01.12.2017r.

Miło nam poinformować, że firma nasza po raz kolejny wzięła udział w Programie Promocji Kultury i Przedsiębiorczości organizowanym przez Krajową Izbę Gospodarczą oraz Instytut Badań nad Gospodarką Rynkową i otrzymała po raz drugi Certyfikat Jakości Biznesu „PRZEDSIĘBIORSTWO FAIR PLAY 2017”.
Jest to ogólnopolski program w którym oceniane są wszystkie aspekty działalności firmy, sposób i styl prowadzenia przedsiębiorstwa, a nie tylko jego wyniki ekonomiczne czy jakość wyrobów. Program ten ma na celu promowanie etyki w działalności gospodarczej rozumianej jako właściwe zarządzanie relacjami z różnymi interesariuszami firmy, tj.: z klientami, kontrahentami, pracownikami, wspólnikami, społecznością lokalną, a także władzą lokalną i państwową.

 

     

     

  

    

Z niemniejszą satysfakcją przyjęliśmy z rąk Pana Zdzisława Sokali, doradcy prezydenta RP Andrzeja Dudy, prezesa Bankowego Funduszu Gwarancyjnego główną nagrodę konkursu – Statuetkę „PRZEDSIĘBIORSTWO FAIR PLAY”.
W imieniu firmy Certyfikat i Nagrodę Główną odebrał Prezes Zarządu Pan Bartosz Demianiuk.
Nagrodę główną otrzymuje najlepsza firma spośród laureatów programu w danej edycji. Najlepsi muszą nie tylko być wzorem do naśladowania, lecz także szczególnie wyróżniać się na tle innych laureatów danej edycji.