od 1950
EWA
pl en

Witamy w naszym sklepie internetowym!

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży i eksportu

Dodano: 28.05.2018r.

EWA Krotoszyn S.A.
Firma o ugruntowanej pozycji rynkowej, specjalizująca się w produkcji wyrobów farmaceutycznych, suplementów diety, wyrobów cukierniczych
poszukuje kandydata na stanowisko

Specjalista ds. sprzedaży i eksportu
Miejsce pracy: Krotoszyn

Zakres obowiązków:
• Zarządzanie wyznaczonym obszarem sprzedaży
• Pozyskiwanie nowych klientów, nowych rynków zbytu
• Budowanie trwałej dystrybucji, realizacja planów sprzedaży
• Planowanie i wdrażanie działań promocyjnych
• Kontrola właściwej realizacji umów przez Kontrahentów
• Budowanie dobrych długotrwałych relacji z Kontrahentami
• Udział w targach, misjach, spotkaniach biznesowych (samodzielne wyjazdy służbowe poza granice Polski)
• Oczekiwana duża samodzielność stanowiskowa, zwłaszcza w zakresie pozyskiwania klientów, sporządzania ofert handlowych, monitorowaniu klientów, doboru narzędzi służących rozwojowi eksportu, oferty eksportowej.
• Realizacja celów strategicznych Firmy
• Raportowanie zgodnie z wewnętrznymi standardami Firmy
Wymagania:
• Wykształcenie: wyższe,
• Min. 1 rok doświadczenia na analogicznym stanowisku w sektorze FMCG-mile widziane, lecz niekonieczne,
• Biegła znajomość języka ANGIELSKIEGO w mowie i piśmie (znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem),
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
• Dobrze widziana praktyczna wiedza z zakresu zwyczajów i technik handlu zagranicznego, zagadnień celnych i spedycji międzynarodowej
• Orientacja na wyniki i realizację zadań, dobra organizacja pracy i zdolności interpersonalne
• Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do podróży służbowych
Oferujemy:
• Pełną wyzwań pracę w firmie z tradycją i o ugruntowanej pozycji rynkowej
• Wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji
• Możliwość rozwoju osobistego i awansu zawodowego
• Niezbędne narzędzia pracy
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Aplikacje proszę składać przez serwis pracuj.pl