od 1950
EWA
pl en

Witamy w naszym sklepie internetowym!

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko Operator gotowania

Dodano: 06.07.2018r.

 EWA Krotoszyn S.A.
firma o ugruntowanej pozycji rynkowej, specjalizująca się w produkcji
wyrobów farmaceutycznych, suplementów diety i wyrobów cukierniczych
poszukuje kandydata na stanowisko

OPERATOR GOTOWANIA – PRACOWNIK PRODUKCYJNY
Miejsce pracy: Krotoszyn (woj. wielkopolskie)

Opis stanowiska:

• realizacja założeń produkcyjnych,
• zasyp i odbiór masy na linii produkcyjnej,
• dbałość nad parametrami pracy urządzeń,
• przestrzeganie procedur jakościowych,
• praca z dokumentacją produkcyjną.

Wymagania:

• chęć podjęcia stałej pracy,
• dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym),
• dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:
• możliwość podjęcia pracy od zaraz,
• nie wymagamy doświadczenia zawodowego,
• przeszkolenie wdrażające do obowiązków,
• pakiet świadczeń socjalnych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:
ul. Zamkowy Folwark 9, 63-700 Krotoszyn lub adres e-mail: gasiorek@ewa-sa.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.