od 1950
EWA
pl en

Witamy w naszym sklepie internetowym!

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko Koordynatora utrzymania ruchu

Dodano: 08.04.2019r.

EWA Krotoszyn S.A. firma o ugruntowanej pozycji rynkowej, specjalizująca się w produkcji suplementów diety, wyrobów cukierniczych i farmaceutycznych poszukuje kandydata na stanowisko:

                                                              Koordynatora utrzymania ruchu
                                                                       Region: Krotoszyn

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń oraz instalacji.

Obowiązki:
• koordynowanie pracy działu w zakresie utrzymania ruchu,
• zarządzanie zespołem podległych pracowników poprzez efektywne wykorzystanie ich czasu pracy,
• planowanie i dbanie o właściwy poziom techniczny wykonywanych remontów, konserwacji, przeglądów technicznych maszyn, urządzeń oraz instalacji,
• diagnozowanie przyczyn i usuwanie awarii maszyn i urządzeń opartych na sterownikach Siemens, Mitsubishi, Omron, Carel, Conel, Dixell oraz kontrola wykonania napraw,
• współpraca z dostawcami maszyn, części oraz firmami serwisowymi,
• rozwiązywanie problemów technicznych i wprowadzanie udoskonaleń,
• dokumentowanie wykonanych prac zgodnie z wymaganiami obowiązujących procedur i instrukcji,
• tworzenie dokumentacji jakościowej maszyn, urządzeń i instalacji;

Od Kandydatów oczekujemy:
• wykształcenie techniczne, mile widziane wyższe, kierunki: automatyka, robotyka, mechanika i budowa maszyn lub pokrewne,
• praktyczna wiedza z zakresu systemów automatyki przemysłowej (falowniki, serwonapędy, pneumatyki, hydrauliki),
• bardzo dobra, praktyczna znajomość obsługi komputera,
• doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok,
• umiejętności analizy problemów technicznych i czytania dokumentacji technicznej,
• mile widziana znajomość języka angielskiego,
• posiadanie uprawnień energetycznych Grupa I i II będzie dodatkowym atutem,
• umiejętności planowania oraz bardzo dobrej organizacji pracy;

Oferujemy:
• pełną wyzwań pracę w firmie z tradycją i o ugruntowanej pozycji rynkowej,
• wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji (w przedziale: 3 500,00 – 4 500,00 zł brutto),
• możliwość rozwoju zawodowego,
• niezbędne narzędzia pracy;

Ponadto: system szkoleń rozwijających kompetencje, pakiet socjalny, ubezpieczenie na życie.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikacje proszę składać na adres e-mail: kadry@ewa-sa.pl