od 1950
EWA
pl en

Witamy w naszym sklepie internetowym!

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko Przedstawiciela Handlowego

Dodano: 09.04.2019r.

EWA Krotoszyn S.A. firma o ugruntowanej pozycji rynkowej, specjalizująca się w produkcji
suplementów diety, wyrobów cukierniczych i farmaceutycznych poszukuje kandydata na stanowisko

                                                Przedstawiciela Handlowego

Region I: województwo łódzkie, mazowieckie i wielkopolskie ( miejsce zamieszkania woj. łódzkie)
Region II: województwo śląskie, opolskie, małopolskie (miejsce zamieszkania woj. śląskie)

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za aktywny rozwój sprzedaży produktów w regionie, za utrzymanie dobrych relacji z odbiorcami końcowymi i udzielanie im odpowiedniego wsparcia ze strony producenta w celu uzyskania jak najlepszych wyników sprzedaży.

Obowiązki:
• kompleksowa obsługa głównie detalicznych punktów sprzedaży,
• dbałość o odpowiednią ekspozycję produktów,
• budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami na powierzonym terenie, a także sukcesywne pozyskiwanie nowych klientów,
• budowanie pozytywnego wizerunku firmy,
• raportowanie zgodne z wewnętrznymi standardami.

Od Kandydatów oczekujemy:
• doświadczenia w pracy przedstawiciela handlowego (mile widziane doświadczenie w branży FMCG),
• inicjatywy i silnej orientacji na osiąganie oczekiwanych wyników sprzedażowych,
• umiejętności planowania oraz bardzo dobrej organizacji pracy,
• posiadania prawa jazdy kat. B, doświadczenia w prowadzeniu auta,
• dobra znajomość rynku lokalnego.

Oferujemy:
• pełną wyzwań pracę w firmie z tradycją i o ugruntowanej pozycji rynkowej,
• wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• niezbędne narzędzia pracy,
• opiekę Regionalnego Kierownika Sprzedaży.

Ponadto: system szkoleń rozwijających kompetencje, pakiet socjalny, ubezpieczenie na życie.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Aplikacje proszę składać adres e-mail kadry@ewa-sa.pl