od 1950
EWA
pl en

Witamy w naszym sklepie internetowym!

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko OPERATORA GOTOWANIA/OPERATORA PRZERABIANIA

Dodano: 21.05.2019r.

EWA Krotoszyn S.A.

firma o ugruntowanej pozycji rynkowej, specjalizująca się w produkcji
suplementów diety, wyrobów cukierniczych i farmaceutycznych

poszukuje kandydata na stanowisko

OPERATORA GOTOWANIA/OPERATORA PRZERABIANIA
Region: Krotoszyn

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tych stanowiskach odpowiedzialna będzie za gotowanie i przerabianie mas pastylkowych.

Obowiązki:
• gotowanie i przerabianie mas pastylkowych zgodnie z dokumentacją,
• dozowanie surowców do aparatu wyparnego,
• przestrzeganie parametrów procesu gotowania i przerabiania mas pastylkowych zgodnie z dokumentacją,
• dokonywanie zapisów na bieżąco, po wykonaniu czynności.
Od Kandydatów oczekujemy:
• komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,
• dobrej organizacji pracy własnej,
• dyspozycyjności i gotowości do pracy zmianowej.
Oferujemy:
• pełną wyzwań pracę w firmie z tradycją i o ugruntowanej pozycji rynkowej,
• możliwość rozwoju zawodowego.

Ponadto: system szkoleń rozwijających kompetencje, pakiet socjalny, ubezpieczenie na życie.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Aplikacje proszę składać na adres e-mail: kadry@ewa-sa.pl