od 1950
EWA
pl en

Witamy w naszym sklepie internetowym!

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko LABORANTA

Dodano: 21.10.2019r.

EWA Krotoszyn S.A.

poszukuje kandydata na stanowisko LABORANTA

Obowiązki:
• pobieranie prób surowców i produktów do badań,
• wykonywanie badań surowców i produktów zgodnie z procedurami,
• prowadzenie dokumentacji z przeprowadzonych badań,
• etykietowanie przeznaczonych do produkcji materiałów,
• sporządzanie odczynników potrzebnych do wykonywania analiz.
Wymagania:
• wykształcenie średnie chemiczne, mile widziane wyższe chemiczne,
• umiejętność posługiwania się aparaturą kontrolno-pomiarową i sprzętem analitycznym,
• praktycznej znajomości pakietu MS Office,
• umiejętność pracy w zespole,
• gotowość do pracy w systemie zmianowym.
Oferujemy:
• pełną wyzwań pracę w firmie z tradycją i o ugruntowanej pozycji rynkowej,
• niezbędne narzędzia pracy,
• przeszkolenie wdrażające do obowiązków,
• możliwość podjęcia pracy od zaraz,
• system szkoleń rozwijających kompetencje, pakiet socjalny, ubezpieczenie na życie.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Aplikacje proszę składać adres e-mail kadry@ewa-sa.pl