od 1950
EWA
pl en

Witamy w naszym sklepie internetowym!

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko INFORMATYK

Dodano: 27.11.2019r.

EWA Krotoszyn S.A.
firma o ugruntowanej pozycji rynkowej, specjalizująca się w produkcji
suplementów diety, wyrobów cukierniczych i farmaceutycznych

poszukuje kandydata na stanowisko

INFORMATYKA

Podstawowe obowiązki:
• Konserwacja komputerów klasy PC,
• Prowadzenie helpdesk dla użytkowników,
• Nadzór nad projektami dotyczącymi infrastruktury informatycznej,
• Nadzór nad zapewnieniem prawidłowego działania oraz bezpieczeństwa sieci informatycznej, administracyjna serwerowymi systemami Windows oraz Linux,
• Znajomość baz danych Sybase/SQL/MySql,
• Administrowanie strona internetową,
• Administrowanie systemem ERP,
• Administracja serwerem pocztowym, www i plików,
• Konfiguracja urządzeń sieciowych.

Wymagania:
• Znajomość budowy oraz umiejętność konserwacji komputerów klasy PC, umiejętność samodzielnej diagnozy i naprawy sprzętu komputerowego,
• Znajomość systemów operacyjnych Windows 7/10. Windows Server oraz Linux,
• Znajomość baz danych typu SQL,
• Praktyczna znajomość WPSOffice oraz Office 365 (także od strony administracyjnej)
• Znajomość języka skryptowego Bash,
• Umiejętność administracji siecią LAN, serwerem pocztowym, serwerem www(Apache), serwerem plików Samba, oraz LTSP,
• Znajomość rozwiązań sporządzania kopii bezpieczeństwa,
• Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na zrozumienie dokumentacji technicznej,
• Wykształcenie kierunkowe lub równorzędne minimum średnie z doświadczeniem 3 lat pracy lub wyższe z doświadczeniem minimum 2 lat pracy na takim samym lub podobnym stanowisku pracy.

Mile widziane:
• Doświadczenie z systemami klasy ERP,
• Znajomość PHP oraz JavaScript.

Oferujemy:
• Pełną wyzwań pracę w firmie z tradycją i o ugruntowanej pozycji rynkowej,
• Niezbędne narzędzia pracy,
• System szkoleń rozwijających kompetencje, pakiet socjalny, ubezpieczenie na życie.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Aplikacje proszę składać adres e-mail kadry@ewa-sa.pl lub osobiście w dziale NKP