od 1950  
EWA
pl en  

Witamy w naszym sklepie internetowym!

Dane kontaktowe

EWA Krotoszyn S.A.
ul. Zamkowy Folwark 9
63-700 Krotoszyn


Centrala:
tel.: 62 725 42 21-23

 

sekretariat Zarządu:
tel./fax: 62 725 24 05
e-mail: biuro@ewa-sa.pl

 

NIP: 621-15-26 -794

REGON: 250833315

 

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „EWA” S.A. wpisane jest do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy - KRS Nr 0000040748. Wysokość kapitału zakładowego i kapitału wpłaconego 3.996.950,00 zł.

 

Dział Sprzedaży:
tel. 62 722 57 94, 62 725 42 21 wew. 303, 333

e-mail: bok@ewa-sa.pl
e-mail: sprzedaz@ewa-sa.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 - 15.00

 

Kierownik Działu Sprzedaży

Joanna Malinowska - Krotkiewicz wew.304

krotkiewicz@ewa-sa.pl


Regionalny Kierownik Sprzedaży - woj.wielkopolskie, zachodniopomorskie

Rafał Lewandowski

+48 660 578 860

lewandowski@ewa-sa.pl

 

Regionalny Kierownik Sprzedaży - woj.mazowieckie, łódzkie

Waldemar Witkowski

+48 883 351 416

witkowski@ewa-sa.pl

 

Kierownik ds. Kluczowych Klientów

Janusz Serafiński

+48 532 832 260

serafinski@ewa-sa.pl

 

 

Supermarket Piotr i Paweł
ul. Rynek 27
63-700 Krotoszyn


tel.: 62 725 22 92
tel.: 62 722 70 56

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 - 20.00

w sobotę w godz. 7:00 - 19:00
w niedzielę w godz. 9.00 - 14.00

 
Kontakt bezpośredni do wybranych pracowników naszej firmy:


Prezes Zarządu
Dyrektor Naczelny

Bartosz Demianiuk

biuro@ewa-sa.pl

Członek Zarządu
Dyrektor ds. Produkcji
Alina Talarczyk

biuro@ewa-sa.pl

Członek Zarządu

Dyrektor ds. Ekonomiczno-Finansowych
Krystyna Kostencka

biuro@ewa-sa.pl


Dyrektor ds. Jakości

Elwira Haak wew. 337

haak@ewa-sa.pl


Osoba Wykwalifikowana
Kinga Błoch wew. 340
+48 668 856 224
bloch@ewa-sa.pl


Kierownik Wydziału Produktów Leczniczych
Justyna Mikstacka wew. 350
mikstacka@ewa-sa.pl


Kierownik Wydziału Produktów Cukierniczych
Rafał Garbarek wew. 363
garbarek@ewa-sa.pl


Kierownik Działu Finansowo-Księgowego
Bogumiła Kmiecik wew. 322
62 722 66 87
bkmiecik@ewa-sa.pl


Kierownik Działu Technicznego
Rafał Wierzowiecki wew. 314
wierzowiecki@ewa-sa.pl


Kierownik Działu Administracji i Transportu
Grażyna Szydłowska wew. 307, 319
szydlowska@ewa-sa.pl


Kierownik Supermarketu Piotr i Paweł
Maria Kaczyńska

sklep@ewa-sa.pl

62 725 22 92

Kierownik Działu Zaopatrzenia
Albin Eliasz wew. 305
eliasz@ewa-sa.pl


Kierownik Działu Polityki Personalnej
Alina Gąsiorek wew. 302
gasiorek@ewa-sa.pl


Kierownik Działu Kontroli Jakości
Barbara Olejnik wew. 338

olejnik@ewa-sa.pl


Kierownik Działu Jakości 
Kinga Błoch wew. 340
bloch@ewa-sa.pl

 

Kierownik Działu Technologii
Małgorzata Ruch wew. 373
ruch@ewa-sa.pl


Dział IT

biuro@ewa-sa.pl

 

pozycja GPS: N 51° 41' 49"
E 17° 20' 00"